Bądź glow!

Odkryj siebie na nowo i znajdź w sobie blask. Zastanów się nad tym co lubisz, co sprawia Ci przyjemność, w czym czujesz się pewnie. I po prostu noś to.

Nie stać Cię na tanie ubrania

Kupując ubrania musisz pamiętać, że liczy się jakość a nie cena. Moda, projektowana i szyta z dużą starannością i z dobrych jakościowo materiałów, jest ponadczasowa.

Kupuj racjonalnie

Wszyscy lubimy promocje, rabaty i zniżki. Jednak podczas wyprzedaży zaśmiecamy jedynie swoją garderobę ubraniami, których nie potrzebujemy, nie podobają nam się, nie będziemy ich nosić z przyjemnością.

40214128_xxl
33169084_xxl

Nie bój się być oryginalny

Największą zaletą mody autorskiej jest ogromny wachlarz produktów, których nie kupimy nigdzie indziej. Znajdziesz dzięki niej ubrania i dodatki, które pozwolą Ci podkreślić swój charakter.

Poznaj artystów

Dajemy Ci możliwość porozmawiania z twórcami polskiej mody niezależnej. Nikt nie powie Ci o produkcie tyle co jego pomysłodawca. Piękno spotkania z artystą i jego dziełem jest tą wartością, którą chcemy Ci przekazać.

Pozwól sobie błyszczeć

Wiosna to czas zmiany garderoby z jesienno-zimowej na wiosenno-letnią. Pozbądź się rozciągniętych koszulek czy poplamionych spodni. Nie zostawiaj ich na półce „do noszenia po domu”. Jeśli na co dzień chcesz wyglądać i czuć się dobrze, to czemu w domu miałbyś dawać sobie taką karę?